ranking kont bankowych
|

Ranking kont osobistych

Ciężko wyobrazić sobie życie bez konta bankowego. Pomyśleć tylko, że kiedyś ludzie musieli radzić sobie bez niego. Nie wspominając już o sytuacji, w której płacimy kartą płatniczą i tak naprawdę coraz więcej osób zaczyna całkowicie rezygnować z posiadania fizycznej gotówki. Na tym cierpią marki produkujące portfele, bo skoro wiele osób załatwia wszystko za pomocą kawałka plastiku (karta kredytowa a debetowa i ich podstawowe różnice), to po co im portfel?

Z ogromną łatwością, możemy także przekazywać pieniądze, między znajomymi czy rodziną – nie musimy się nawet spotykać, aby pożyczyć pieniądze lub po prostu je komuś wręczyć. Tak czy inaczej, wybór najlepszego konta osobistego nie jest taki prosty, z powodu mnogości różnych opcji.

Ranking kont osobistych

Ranking kont osobistych

Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnego konta, powinieneś sprawdzić i porównać oferty różnych banków. Każdy z nas jest na innym etapie życia i oczekuje czegoś innego od konta osobistego. Dlatego właśnie ważne jest dokonanie selekcji. Pomoże ci w tym poniższy mały ranking kont osobistych.

Źródło: http://www.wktorymbanku.pl/konta-osobiste/

1. Nest Konto

Konto w Nest banku jest utrzymane w tradycyjnej bankowości, jednak nie można odmówić mu nowoczesnych rozwiązań. Idealnie sprawdzi się dla osób, które do tej pory nie miały do czynienia z kontami bankowymi i chcą dopiero sprawdzić jak to wszystko działa. Ogromną zaletą jest 200 złotych premii dla wszystkich beneficjentów programu 500 + oraz bezpłatne prowadzenie konta. Nie musimy także opłacać karty płatniczej – korzystamy jak chcemy i ile chcemy, nie martwiąc się o resztę. Możemy także dokonywać bezpłatnych wypłat z bankomatów w całej Polsce.

2. Konto z Lwem Direct

Konto z Lwem Direct, to propozycja banku ING. Jest bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze. Podobnie jak w przypadku konta w Nest Banku, sprawdzi się dla osób, które na co dzień nie pracują na komputerach i nie są za bardzo obeznani w temacie. Przejrzysty interfejs to nie jedyny atut Konta z Lwem, albowiem zostało ono wyposażone również w:

  • nowoczesne technologie,
  • wielowalutową kartę debetową,
  • możliwość zyskania nawet 140 zł w ramach promocji.
Zobacz też:  Czym jest czek?

3. eKonto w MBANK

eKonto w MBANKu to bardzo nowoczesna i funkcjonalna propozycja. Konto jest dostępne w kilku odmianach i dopasowuje się do potrzeb użytkownika. W odróżnieniu od dwóch wcześniejszych kont, eKonto jest przeznaczone szczególnie dla bardziej wymagających i doświadczonych osób, które miały już do czynienia ze zwykłymi kontami osobistymi i tym razem szukają czegoś więcej. Do największych zalet konta należy z pewnością 200 zł premii, całkowicie bezpłatne prowadzenie rachunku i możliwość założenia konta inwestycyjnego eMakler.

Podobne wpisy